Fotele

Fotel jest częścią umeblowania, które w naszym domu wysyła jasny sygnał mówiący o wyjątkowości wnętrza i upodobaniach właścicieli. Wyraża to poprzez swój kształt, formę, kolor i funkcję. W Polsce spotykamy go w mieszkaniach stosunkowo rzadko, choć w ostatnich czasach zdobywa coraz silniejszą rolę  przy urządzaniu wnętrza. Są kraje skandynawskie, gdzie fotel posiada każdy członek rodziny. Pełni on rolę niemal tronu w królestwie. Nikt tam nie siada na fotelu poza własnym. Traktowany jest z wyniosłością i szacunkiem. Fotel w Polsce przyjmuje formy bardzo różne w zależności od wieku i potrzeb jego użytkownika. Są fotele tradycyjne wykonane na ramie drewnianej, bogato tapicerowane w stylu Ludwika VI po bardzo nowoczesne w minimalistycznej formie, łączące metal drewno i miękką tkaninę. Największą popularność w Polsce zdobył tradycyjny fotel Uszak, którego silna pozycja począwszy od lat 60-tych wydaje się być niezagrożona jeszcze przez długie lata. Jeśli przestrzeń mieszkalna pozwala, aby w komplecie znalazł się podnóżek to taki komplet stwarza warunki do pełnego odprężenia i pozwala wypocząć naszym nogom po ciężkich trudach dnia.  Dziś w pokojach każdego młodzieńca, który ma do czynienia z grami komputerowymi znajduje się fotel gamingowy, czyli fotel biurowy obrotowy o rozbudowanych funkcjach komfortu użytkowania.

Przygotowując ofertę, zwracamy szczególną uwagę na dopasowanie foteli do oczekiwań naszych klientów. Głębokie bądź płytkie siedzisko, wysuwany podnóżek, dobór koloru i rodzaju tkaniny. Każdy definiuje komfort inaczej, dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo fotele o przeróżnym kształcie, rozmiarze i wykończeniu – a wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta.  Przy wyborze modeli zwracamy uwagę na najnowsze trendy, ale często z sentymentu wybieramy modele klasyczne, uznawane przez nas za kultowe czy wprost ponadczasowe.

Poniżej przedstawiamy część naszej oferty. Jeśli jednak nie znajdziesz tego, czego szukasz zapraszamy do kontaktu. Na pewno dobierzemy fotele, które sprostają wszelkim wymaganiom. Jesteśmy też do pełnej dyspozycji, aby doradzić w niełatwym wyborze oferując nasze bogate doświadczenie.

Nasze produkty
AB1
AB3
AB4
AB7
Afrika Twin
Boston
Leicester I
Jamaica
Club
Montana
Holmes