Krzesła

Krzeseł jest bardzo dużo. Przyjmują różne kształty i wzory. Na przestrzeni lat zmieniały się razem z wystrojem wnętrz, trendami czy metrażem samych pomieszczeń. Wykorzystywane są w domu na każdym kroku. Siadamy na nich przy stole, ustawiamy je przy biurku, przy którym spędzamy po parę godzin dziennie a czasem stajemy na nich by sięgnąć coś z wysokości. Modeli krzeseł jest tak wiele jak samych ich zastosowań.

Mogą być wykonane z wielu najróżniejszych surowców. Króluje drewno w połączeniach z różnymi materiałami. Przebojem na rynek w tym segmencie wdarł się plastik, który świetnie nadaje nowy kształt i formę. Od lat swoją siłę podkreśla także tapicerka, która niemal zawsze obecna jest w siedzisku czy też oparciu wewnętrznym wnosząc miękkość i większy komfort. Nie można zapominać o metalu, który w swoich profilach krzeseł pokryty lakierem jest bądź chromem a w ostatnim czasie w formie stali szlachetnej nierdzewnej na dobre rozgościł się w naszych domach.

Poniżej przedstawiamy część naszej oferty. Jeśli jednak nie znajdziesz tego, czego szukasz zapraszamy do kontaktu. Na pewno dobierzemy krzesła, które sprostają Twoim wymaganiom.  Jesteśmy też do pełnej dyspozycji, aby doradzić w niełatwym wyborze oferując duży bagaż doświadczenia.

Nasze produkty
Kajetan
Krystian
Cross
Angela
Bob
Nadia
Full
Derby Full
Vega
Bolonia
Derby
Parson
Boss
Lord
Full MA New
Full MA
Figaro
Full Big
Othello
Gary
Tulipan
Sabrina
Ilona
Fabian
Creta
Full Hoker
Hoker Cross Plus
Paweł Hoker