Łóżka

Łóżko to centralna część i ozdoba każdej sypialni. Zbudowane jest głównie ze skrzyni nośnej dla materaca, która wraz z zagłówkiem jest elementem najbardziej widocznym. Wygląd oraz użyte materiały w połączeniu z estetyką wykonania są tu szczególnie ważne. Wezgłowie łóżka, wystające ponad materac jest głównie elementem dekoracyjnym mówiącym o stylu sypialni. Jeśli wezgłowie jest tapicerowane dodaje także komfortu użytkowania, kiedy mamy ochotę zrelaksować się i przyjąć wygodną pozycję siedzącą do przeczytania ulubionej książki czy gazety. Posiadamy łóżka wykonane z różnych materiałów jak lite drewno, płyta laminowana, metal czy obite tkaniną tapicerską. Prym w sprzedaży wiodą łóżka tapicerowane a w szczególności z funkcją pojemnika na pościel. Zauważalnym trendem w sypialniach i zyskującym na popularności, który od kilku lat lansowany jest na wszystkich imprezach wystawienniczych związanych z meblami jest łóżko kontynentalne. Łóżko takie kojarzone jest głównie z luksusowym hotelem a swoim wyglądem zwraca uwagę na układ materaca i bazy. Materac nie jest wpuszczany w ramę lecz w całości leży na bazie nośnej tapicerowanej o tym samym formacie.
W zależności od potrzeb użytkownika baza w swojej budowie posiada sprężyny bonelowe bądź tylko ruszt pokryty tkaniną. Taka forma sprawia, że śpimy na wyższym poziomie niż przy tradycyjnym łóżku a także odczuwamy większą sprężystość i ugięcie materaca.

Poniżej przedstawiamy część naszej oferty. Jeśli jednak nie znajdziesz tego, czego szukasz zapraszamy do kontaktu. Na pewno dobierzemy łóżka, które sprostają Twoim wymaganiom. Jesteśmy też do pełnej dyspozycji, aby doradzić w niełatwym wyborze oferując nasze duże doświadczenie.

Nasze produkty
Leviti
Avalon 1
Avalon
Xel
Tokyo
Toro
Boti
Roti