Sofy

Stylowy i komfortowy pokój dzienny to przede wszystkim piękna i wygodna sofa. To ona jest w centralnym punktem i nadaje ton tej przestrzeni. W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie salonu czy przestronnego gabinetu bez tak funkcjonalnego mebla. Ze względu na rozmiar zapewnia wiele miejsc siedzących dla domowników oraz gości. To właśnie na niej możemy się wygodnie ułożyć, aby delektować się dobrą książką przy filiżance kawy czy aromatycznej herbaty. Można zatem powiedzieć, że definicja słowa relaks bez sofy traci tak właściwie sens.

Sofy w swej formie przyjmują wiele kształtów. Są większe oraz mniejsze, wysokie, masywne, dwu-, trzy-, czy nawet 6 osobowe, proste kanapy bądź narożniki z funkcją spania i bez. Te ostatnie zyskują na popularności. Pozwolą wygodnie usiąść kilku osobom lub też ułożyć się wygodnie. Funkcja spania i magazynki na pościel sprawiają, że jest to jeden z najbardziej użytecznych mebli w domu. Niezależnie, czy służy do spania codziennego bądź okazjonalnego swą formą  podbija serca większości nabywców. Stał się hitem sprzedaży niemal na każdym rynku globalnego świata. Jesteśmy pewni jednego, że bez względu na to, jakiego rodzaju sofy czy narożnika poszukujesz znajdziemy dla Ciebie coś idealnego.

Poniżej przedstawiamy część naszej oferty. Jeśli jednak nie znajdziesz tego, czego szukasz zapraszamy do kontaktu. Na pewno dobierzemy sofy, które sprostają Twoim wymaganiom. Jesteśmy też do pełnej dyspozycji, aby doradzić w niełatwym wyborze oferując duży bagaż doświadczenia.

Nasze produkty
Alta
Avesta
Cleo
Cuba
Lenti
Level I
Monet
Oslo
Prince
Rio
Sven
Wobern II