Stoły

Jeden z najbardziej podstawowych mebli użytku codziennego. Przedmiot składający się głównie z dwóch elementów – poziomej powierzchni roboczej nazywanej blatem oraz nóg zwyczajowo czterech lub w zależności od designu nawet jednej w postaci podstawy Zastosowań stołów jest bardzo dużo. Można przygotowywać na nich posiłki, które później spożywamy z rodziną czy znajomymi, siadamy przy nich, aby wykonać proste prace domowe, czy też kładziemy na nich dekoracje, które nadają charakter pomieszczeniu. Stół jako przedmiot użytkowy mieszkania ma ogromne znaczenie symboliczne. Kojarzony jest z rodziną i ogniskiem domowym, przy którym podczas posiłków prowadzimy ważne rozmowy. Jest on częścią centralną  w domu, gdzie najczęściej głowa rodziny ma swoje przypisane miejsce. Stół często w zależności od potrzeb i okoliczności może mieć formę uniwersalną.
Z małego stołu dla 4 osób poprzez funkcję rozkładania w prosty i łatwy sposób zmienimy w stół  do przyjęcia rodzinnego bądź biesiadny. Stoły służące do rozmów handlowych bądź narad użytkowane w biurach nazywamy stołami konferencyjnymi. Sam kształt stołu a szczególnie jego blat nadaje formę pomieszczenia i wskazuje trendy w urządzaniu. Dla poczucia równości idealnym rozwiązaniem stał się stół okrągły, który poza polityką znalazł zastosowanie w domach, pubach, restauracjach i salach weselnych. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór stołów w zależności od wielkości, kształtu, funkcji, rodzaju i typu nóg czy użytych do produkcji materiałów. Wszystkie są wykonane z wielką starannością i dbałością o szczegóły.

Poniżej przedstawiamy tylko część naszej oferty. Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Na pewno dobierzemy stoły, które sprostają Twoim wymaganiom.  Jesteśmy też do pełnej dyspozycji, aby doradzić w niełatwym wyborze oferując duży bagaż doświadczenia.

Nasze produkty
Henryk
Red
Roland
Roland Plus
Miko
Artur
Oliwier
Oskar
Uran
Galileo